З 15.06 до 25.06 фірма закрита. Замовлення не відправляються
вул. Багратіона, 10/9, Харків, Україна
Силікони для форм. Поліуретан. Епоксидна смола
+380 (67) 525-59-69
Кошик
Відгуки про компанію Інститут В`яжучих та Адгезивів
Олег Т.
Відмінно
Постоянный клиент. Регулярно заказываю силикон для форм.
Мороз І.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Затвердитель був погано закручений, розлився по коробці, протік мені в рюкзак. Сама епоксідка вроді як нормальна, але так і не затверділа до кінця, може вона така і має бути, тут вже я не спеціаліст. Пропорції міряв шприцами, вимішував більше 10хвилин, але вказано що пропорція по вазі. Такої точної ваги не мав, буду пробувати більше затвердітеля давати.
Коментар продавця
Добрий день, Іван, дякуємо за відгук. Бажаємо насамперед сказати, що нам завжди можна зателефонувати або написати, і вам щиро допоможуть вирішити усі ваші питання. Що стосується тари. Ми завжди перевіряємо пляшку на закрутку, а також надійно пакуємо товар. З полімерною тарою потрібно погодитися обережно. Ми не знаємо, чи обережно зверталася з вашою посилкою транспортна компанія. Ми зі свого боку будемо намагатися ще ретельніше перевіряти товар. Що стосується застигання. Вибачте, якщо відміряти пропорції шприцами та й приблизно, то можна отримати будь-який нежаданий результат. До товару дається докладна інструкція про технологію роботи і пропорції частин. Треба користуватися вагами та суворо додержуватися інструкції!
Покупець
Можливо перевізники погано поводились, але це той перевізник який я вибрав із писку можливих при купівлі у вас продукції. Того це відноситься до Ващого сервісу. На рахунок застигання: 1.Добавить в емкость с эпоксидной смолой расчетное количество отвердителя (компонент Б), отмеренного также с помощью весов или другого чистого одноразового шприца. Каждый шприц использовать только для своего компонента! Це я прочитав у Вас на сайті, і я все точно міряв - 10мл епоксідної смоли 6мл затвердителя. Як що шприцами міряти і можна "отримати будь-який нежаданий результат." то для чого ви таке пишете на сайті. Мені здається, що той затвердитель таки вже довго стояв відкритий (того й пролився мені в рюкзак), контактував з повітрям а саме з вуглекислим газом і того він нормально не пропрацьовує і до кінця не застигає. От такий сумний довід :-(
Коментар продавця
Іван, дякуємо за відгук. Завжди будемо раді допомогти вам розібратися у технології роботи у телефонній розмові або по електронній пошті. Смола дійсно гарна, вона виробляється та успішно продається декілька років. При контакті з повітрям ні смола ні затверджувач не псуються. Смола НЕ застигає тільки у разі невірного вимірювання співвідношеня по ВАЗІ (мл це не грами), а також якщо неретельно перемішано. Інших причин немає. Так, шприцом зручно набирати, але відміряти треба на вагах, а не за допомогою шприца і не за об'ємом, тобто не у мл, а треба у грамах відміряти. Будь ласка, завжди телефонуйте нам, якщо у вас є будь-які запитання. Ми завжди працюємо над покращанням сервісу і враховуємо усі побажання та зауваження. Ще раз дякуємо за відгук!
Виктория С.
Відмінно
Уже не первый раз делаю покупку в этом магазине. Довольна и качеством продукции, и очень радует сервис. Наилучшие рекомендации!
Коментар продавця
Спасибо за хороший отзыв, ждем новых заказов.
Шелякин Г.
Відмінно
Микола А.
Відмінно
Марта О.
Відмінно
Прекрасна епоксидка, дуже дешево, швидко і якісно, ближнім часом замовлю ще. Рекомендую!
Постоянный клиент. Регулярно заказываю силикон для форм.
Затвердитель був погано закручений, розлився по коробці, протік мені в рюкзак. Сама епоксідка вроді як нормальна, але так і не затверділа до кінця, може вона така і має бути, тут вже я не спеціаліст. Пропорції міряв шприцами, вимішував більше 10хвилин, але вказано що пропорція по вазі. Такої точної ваги не мав, буду пробувати більше затвердітеля давати.
Добрий день, Іван, дякуємо за відгук. Бажаємо насамперед сказати, що нам завжди можна зателефонувати або написати, і вам щиро допоможуть вирішити усі ваші питання.
Що стосується тари. Ми завжди перевіряємо пляшку на закрутку, а також надійно пакуємо товар. З полімерною тарою потрібно погодитися обережно. Ми не знаємо, чи обережно зверталася з вашою посилкою транспортна компанія. Ми зі свого боку будемо намагатися ще ретельніше перевіряти товар.
Що стосується застигання. Вибачте, якщо відміряти пропорції шприцами та й приблизно, то можна отримати будь-який нежаданий результат. До товару дається докладна інструкція про технологію роботи і пропорції частин. Треба користуватися вагами та суворо додержуватися інструкції!
Можливо перевізники погано поводились, але це той перевізник який я вибрав із писку можливих при купівлі у вас продукції. Того це відноситься до Ващого сервісу.
На рахунок застигання:
1.Добавить в емкость с эпоксидной смолой расчетное количество отвердителя (компонент Б), отмеренного также с помощью весов или другого чистого одноразового шприца. Каждый шприц использовать только для своего компонента!
Це я прочитав у Вас на сайті, і я все точно міряв - 10мл епоксідної смоли 6мл затвердителя.
Як що шприцами міряти і можна "отримати будь-який нежаданий результат." то для чого ви таке пишете на сайті.
Мені здається, що той затвердитель таки вже довго стояв відкритий (того й пролився мені в рюкзак), контактував з повітрям а саме з вуглекислим газом і того він нормально не пропрацьовує і до кінця не застигає. От такий сумний довід :-(
Іван, дякуємо за відгук. Завжди будемо раді допомогти вам розібратися у технології роботи у телефонній розмові або по електронній пошті. Смола дійсно гарна, вона виробляється та успішно продається декілька років.
При контакті з повітрям ні смола ні затверджувач не псуються. Смола НЕ застигає тільки у разі невірного вимірювання співвідношеня по ВАЗІ (мл це не грами), а також якщо неретельно перемішано. Інших причин немає. Так, шприцом зручно набирати, але відміряти треба на вагах, а не за допомогою шприца і не за об'ємом, тобто не у мл, а треба у грамах відміряти.
Будь ласка, завжди телефонуйте нам, якщо у вас є будь-які запитання.
Ми завжди працюємо над покращанням сервісу і враховуємо усі побажання та зауваження. Ще раз дякуємо за відгук!
Уже не первый раз делаю покупку в этом магазине. Довольна и качеством продукции, и очень радует сервис. Наилучшие рекомендации!
Спасибо за хороший отзыв, ждем новых заказов.
Прекрасна епоксидка, дуже дешево, швидко і якісно, ближнім часом замовлю ще. Рекомендую!
всё нравится, думаю позже закажу ещё