З 15.06 до 25.06 фірма закрита. Замовлення не відправляються
вул. Багратіона, 10/9, Харків, Україна
Силікони для форм. Поліуретан. Епоксидна смола
+380 (67) 525-59-69
Кошик
Відгуки про компанію Інститут В`яжучих та Адгезивів
Геннадий А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
просто и доступно, рекомендую другим.
Коментар продавця
Спасибо. Ждем заказов.
Яблоков О.
Відмінно
Коментар продавця
Спасибо. Заказывайте.
Володимир С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Спасибо. Ждем заказов.
Юрій Ш.
Відмінно
Надійних, чуйних, відповідальних та зацікавлених у покупцях людей, що працюють у компанії на сьогоднішній день важко знайти. Рекомендую усім.
Коментар продавця
Огромное спасибо за хороший отзыв. Ждем новых заказов.
Александр Ц.
Відмінно
обслужили качественно, всем , кому это нужно - советую
Коментар продавця
Спасибо за хороший отзыв. Ждем новых заказов.
Александр Ш.
Відмінно
Всё отлично упаковано.
Юрій С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергей Д.
Відмінно
Отличные краски для силикона! Хорошо растворяется, яркий и не мутный насыщенный цвет. Хорошая концентрация пигмента.
Валерій Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все було добре. Рекомендую.
Коментар продавця
Спасибо за отзыв. Ждем заказов.
Эдуард Д.
Відмінно
Все відбулось нормально в нормальний термін як для фірми в іншому місті. Замовив зв'язались перепитали, проконсультували підправили замовлення без проблем, відправили, отримав. Упаковано добре. Є намір звертатись знову до цього продавця. всі б так працювали.
просто и доступно, рекомендую другим.
Спасибо. Ждем заказов.
Спасибо. Заказывайте.
Спасибо. Ждем заказов.
Надійних, чуйних, відповідальних та зацікавлених у покупцях людей, що працюють у компанії на сьогоднішній день важко знайти. Рекомендую усім.
Огромное спасибо за хороший отзыв. Ждем новых заказов.
обслужили качественно, всем , кому это нужно - советую
Спасибо за хороший отзыв. Ждем новых заказов.
Всё отлично упаковано.
Отличные краски для силикона! Хорошо растворяется, яркий и не мутный насыщенный цвет. Хорошая концентрация пигмента.
Все було добре. Рекомендую.
Спасибо за отзыв. Ждем заказов.
Все відбулось нормально в нормальний термін як для фірми в іншому місті. Замовив зв'язались перепитали, проконсультували підправили замовлення без проблем, відправили, отримав. Упаковано добре. Є намір звертатись знову до цього продавця. всі б так працювали.
Спасибо за отзыв. Ждем заказов.